Co zyskujemy wspierając kampanię?


Kampania społeczna nie ma szans na przebicie się do większej ilości ludzi i wywołania zamierzonego efektu bez odpowiedniego poparcia społeczności. Zaangażuj się w naszą kampanię i wspomóż w utrwalaniu w świadomości wizerunku bezpiecznego życia z mniejszą ilością wypadków spowodowanych nieuwagą.

Jak wesprzeć kampanię?

Najłatwiejszym sposobem wspierania kampanii społecznej jest udostępnianie jej w mediach społecznościowych. Można udostępniać posty dotyczące tej sprawy, zapisać się do newslettera, a w miarę możliwości ofiarować pieniądze lub czas.

Możesz też pomóc w bardziej bezpośredni sposób, organizując imprezę, podczas której zbierane są fundusze, i/lub rozpowszechniając informacje o kampanii wśród ludzi, np. rozsyłając pocztówki z informacją o swoim numerze telefonu, aby ludzie mogli do Ciebie zadzwonić, kiedy tylko zechcą.

Wesprzyj kampanie

Wesprzyj kampanię - dlaczego warto?

Aby kampania społeczna zakończyła się sukcesem, potrzebujemy Ciebie! Tak, Ciebie. Wsparcie wszystkich jest niezbędne, aby kampania zakończyła się sukcesem, a nasz cel został zrealizowany. To proste - wystarczy, że w 25 słowach lub mniej odpowiesz na poniższe cztery pytania i powiesz nam, dlaczego to właśnie Ty powinieneś wesprzeć naszą kampanię:

  • Dlaczego uważasz, że byłoby wspaniale, gdyby kampania dotarła do większej ilości ludzi?
  • Jakie są trzy powody, które przemawiają za wspieraniem Twojej ulubionej akcji?
  • Udostępnij adres strony internetowej! - udostępnij treści na portalach społecznościowych, takich jak Facebook lub Twitter